IDEA ’19 MIAMI YAKLAŞIRKEN

Birleşik Devlet’lerin en büyük nonwoven fuarı yaklaşıyor. INDA tarafından organize edilen IDEA’19 yenilenen Miami Beach Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Kuralları değiştiren bilgilerle, endüstrideki son gelişmeleri sergileyen katılımcılar ve iş ağınızı genişletecek katılımcılarıyla oldukça ilgi gören bir etkinlik olacak.

 

IDEA ’19 fuarı boyunca Kansan’ın 730 numaralı devasa standını ziyaret ederek tüm yeni jenerasyon makinelerini gözlerinizle görebilirsiniz. Islak mendil endüstrisinde çığır açacak bir flatpack hattı bulunacak. Bu hatta 180 paket/dk çıkışlı bir havlu makinesi, 150 paket/dk çıkışlı bir paketleme makinesi ve scara tipi robotuyla pazardaki en iyi makine özelliğine sahip kapak takma makinesi mevcut. Bu tam otomatik ve entegre ıslak mendil üretim hattında doğada çözünebilir ve suda eriyebilen ham maddelerin kapasite,hız,konfordan ödün vermeden nasıl çalıştığına tanık olabilirsiniz. Sadece havlu hattıyla yetinmeyen Kansan ayrıca yeni jenerasyon cep mendil makinesini de sergileyecek. Kompakt, hızlı, esnek ve operasyonu kolay bu makine birçok farklı ham madde ile çalışmaya uyumlu tüm yüksek teknoloji elementlerini içeriyor ve kesinlikle görmeye değer!

 

Fuar esnasında Kansan’ın standında birçok defa makineleri izlemeniz için gösteriler gerçekleşecek ve ıslak mendil üretimi için gerekli tüm makinelerin suda eriyebilen ve doğada çözünebilen materyallerle nasıl çalıştığını görebileceksiniz. Fuar esnasında bir Kansan temsilcisi ile görüşmek için lütfen info@kansanmak.com adresinden bize ulaşın.