1992’deki kuruluşumuzdan bu yana, araştırma ve geliştirmeye önemli oranda kaynak, iş gücü ve fon ayırmaktayız. Açık görüşlü ve kararlı AR-GE departmanı Kansan’ı son teknolojik eğilimlerin ve gelişmelerin ilerisinde tutar. Özel olarak belirlenmiş AR-GE ekipleri çalıştıkları her proje için performansın, kalitenin ve dayanıklılığın sağlandığını garanti ederler. Her ekip, bugünün ve yarının bekentilerine ulaşmak ve onları aşmak amacıyla özel ekipmanları farklı yönden değerlendirirler.

Geniş teknik kaynaklar sayesinde, AR-GE departmanı müşterilerimizin özel amaçlı taleplerini gerçekleştirme kapasitesine sahiptir. Özel tasarlanmış AR-GE laboratuarında yüksek teknolojik ve karmaşık ekipmanlar yoluyla hassas testler gerçekleştiririz. Satış ekibiyle yakından çalışarak, AR-GE ekibimiz müşterilerimizin özel gereksinimlerini karşılayabilmek için en üst düzeyde kuruma özel makine tasarlayabilmektedir. Uzun yılların getirdiği deneyimle, müşterilerimize teknik ve ticari hedeflerine ulaşmada yardım ediyoruz. Yenilikçi ve benzersiz yaklaşımımızla, yarının teknolojilerini geliştrimeyi hedefliyoruz.

Endüstri lideri pozisyonun gereği olarak, temel endüstri fuar ve etkinliklerine katılmaktayız. EDANA ve INDA’nın etkin üyeleri olmaya devam ederek, hem uluslar arası nonwoven endüstrisini yakından takip edip hem de birikimimizi paylaşıyoruz. Kansan ayrıca yenilikçi çözümleriyle düzenli olarak Nonwovens Industry dergisi gibi önde gelen yayınlarda düzenli olarak yer almaktadır.